blank
HaberlerKripto Para

Popüler Kripto Para Borsası Biraz Önce Hacklendi! – Yatırımcılara Acil Çağrı!

Birleşik Krallık merkezli Exmo'dan yapılan açıklamada, siber saldırganların borsaya sızdığı doğrulandı.

2020 yılının son kripto para birimi borsası hacklenme olayı bugün gerçekleşti. İngiltere merkezli kripto para borsası Exmo’nun iş geliştirme yöneticisi Maria Stankevich, borsada bugün ‘tuhaf hareketlilik’ tespit edildiğini, yapılan hızlı incelemelerin ardından sıcak cüzdanlarda %5 oranında ilk etapta kayıp tespit edildiğini doğruladı.

Stankevich, borsanın büyük bir varlığa sahip olduğunu, siber saldırganların sisteme sızdığının kesin olarak teyit edildiğini ve Londra polis birimlerine acil olarak bilgi verildiğini ve soruşturma başlatıldığını doğruladı.

Tüm İşlemler Durduruldu!

Siber saldırganların soğuk cüzdanlara erişemediğini açıklayan Stankevich, sıcak cüzdanlar üzerinde ise incelemelere devam edildiğini, güvenlik nedeniyle “bilinmeyen bir tarihe kadar” para çekme ve transfer işlemlerinin durdurulduğunu açıkladı.

Stankevich, yaşanan kayıplardan yatırımcıların hesaplarının etkilenmesi durumunda yatırımcıların endişe etmemesini, yatırımcıların ‘tüm zararının karşılanacağını‘ açıkladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu