coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Memecoinde Rekor Düzeyde Token Yakımı Gerçekleşti!

Popüler Memecoinde Rekor Düzeyde Token Yakımı Gerçekleşti!

Popüler memecoinde token yakımı artarak devam ederken, yakım oranında son 24 saat içinde %400'ün üzerinde bir artışa yaşandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu (SHIB) token yakımı, son 24 saat içinde %400’ün üzerinde etkileyici bir artışa tanıklık etti.

Shiba Inu (SHIB) Token Yakımı %400’ün Üzerinde Artış Gösterdi

SHIB token yakımlarının önde gelen takipçilerinden Shibburn’e göre, son 24 saat içinde altı işlemle birlikte toplam 5.316.694 SHIB token yakıldı.

Bu kayda değer artış, yakma oranını %421,41 gibi dikkat çekici bir seviyeye yükseltti. Son güncelleme itibariyle, Shiba Inu’nun mevcut fiyatı 0,00001033 dolar seviyesinde bulunuyor ve son 24 saatte %1,12’lik bir artışa işaret ediyor.

Token yakma oranındaki bu artış, sahiplerinin SHIB tokenlarının dolaşımdaki arzını azaltmaya aktif olarak katılması nedeniyle Shiba Inu topluluğu içinde artan faaliyete işaret etmektedir.

İlgili Haber  Shiba Inu (SHIB) Geliştiricileri Yeni Büyük Olayı Tanıttı: Baş Geliştirici Shytoshi Kusama Açıklama Yaptı

Token kıtlığına katkıda bulunmak için tasarlanan yakma mekanizması, Shiba Inu’nun fiyat dinamiklerini etkileyen önemli bir faktör haline geldi.

Ayrıca bir diğer olumlu gelişme olarak, Shiba Inu ekibinin resmi pazarlama uzmanı Lucie, katman-2 ağı Shibarium’un toplam işlem sayısında 150 milyonun aşıldığını açıkladı.

Bu başarı, Shiba Inu’nun teknolojik altyapısının giderek daha fazla benimsendiğinin ve kullanıldığının altını çiziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail