binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Piyasa Yapıcı DWF Labs, Flokı Inu Destekli Altcoine Yatırım Yapacağını Duyurdu,...

Popüler Piyasa Yapıcı DWF Labs, Flokı Inu Destekli Altcoine Yatırım Yapacağını Duyurdu, Fiyat Roketledi!

DWF Labs, bir ürün paketi geliştirmek için planlanan hamlenin bir parçası olarak iki yıl içinde 10 milyon dolarlık TokenFi (TOKEN) satın alacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasındaki önemli market yapıcılardan biri olan ve yatırımlarıyla dikkat çeken DWF Labs, altcoin alımlarına ve yatırımlarına devam ediyor.

Bun noktada Coindesk’in haberine göre DWF Labs, bir ürün paketi geliştirmek için planlanan hamlenin bir parçası olarak iki yıl içinde 10 milyon dolarlık TokenFi (TOKEN) satın alacak.

TokenFi geliştiricisi “B” Salı günü bir Telegram mesajında ​​kripto para ticaret fonu DWF Labs’ın, bir ürün paketi geliştirmek için planlanan hamlenin bir parçası olarak iki yıllık bir süre içinde 10 milyon dolarlık TokenFi TOKEN’i satın alacağını söyledi.

Tokenlar TokenFi hazinesinden satın alınacak. Bu satın alma, TokenFi hazinesinin, değiştirilemeyen tokenler (NFT’ler) için TokenFi Generative AI ve akıllı sözleşme denetçisi gibi yapay zekayı (AI) içeren yeni ürünler geliştirmek için kaynaklara sahip olmasını sağlayacak.

Bu haberin ardından TOKEN fiyatı ani bir yükseliş yaşadı.

Floki Inu Destekli Altcoin

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail