Sponsorlu

ProBit Exchange, 2 Ayda 3 Milyon Dolardan Fazla Artışla IEO Alanındaki Tutumunu Koruyor

ProBit Exchange, SmartKey blok zinciri projesi için 1.5 milyon dolarlık büyük bir artış ve merkezi olmayan araç pazarı Carnomaly için 2 adet satılmış IEO turu dahil olmak üzere birkaç başarılı IEO’nun ardından IEO alanında hız belirleyici olarak kendini kanıtladı.

Nagaswap kısa süre önce 2 tur IEO’yu kapattı ve ilk tur 20 saniyede sona erdi. Proje halihazırda yaklaşık 1.000.000 $ sermaye yarattı.

Sosyal platform Olyseum, 600.000 $ ‘lık başarılı bir sürüşü tamamladı ve eski futbol yıldızları Carlos Puyol ve Andres Iniesta da dahil olmak üzere kurucularla yıldız hayran etkileşimi arasındaki mevcut boşluğu gidermeyi amaçlıyor.

Akıllı şehir çözümü Limestone Network, ProBit Exchange’in daha fazla gelişmeyi desteklemek için gerekli olan finansmanı güvence altına almak için titizlikle hazırlanmış IEO platformunun bir başka yararlanıcısıydı. Obortech ayrıca bir IEO güç merkezi olarak ününü daha da güçlendirmek için başarılı bir IEO’yu 200.000 $ ‘ın üzerinde kapattı.

ProBit Exchange, birkaç saniyede birkaç satışla birden fazla 6 rakam içeren kapsamlı bir IEO dizisinin ardından lansmanının ilk aşamalarında yükselen IEO çılgınlığına bir aktör olarak kendini kanıtladı. ProBit Exchange, önemli sermayeyi güvence altına almak ve spektrumda şiddetle ihtiyaç duyulan kesintiyi sağlamak isteyen blok zinciri projeleri için en iyi hedef olmaya devam ediyor.

İkincil pazarlar, birçok erken aşama tokenini stratosfere fırlatmaya yardımcı olduğu için IEO juggernaut için de önemli bir arama kartı olmuştur. SKEY, jeton 0,45’e ulaştığında, SKEY’i yalnızca 0,025’e satın alabilen 1. Tur IEO katılımcıları için şaşırtıcı bir 18 kat olan 1.5 milyon $ ‘a bir ünlem işareti ekledi.

LIMEX ayrıca, 0,011’deki erken aşamadaki tekliflerinin ardından, token değerinde 3,5 kat ve 0,0039’luk yüksek bir değer gördü.

Bilgili kripto meraklıları, uzun vadeli coin sepeti yaparken bu gibi borsaların ön araştırma yaparak platformunda listeledikleri ürünlere kolaylıkla erişebiliyorlar.

PROBIT EXCHANGE HAKKINDA

ProBit Exchange, dünya çapında ilk 20 kripto para borsası arasındadır. 200’den fazla IEO turunu tamamlamış ve Kore’de tutarlı bir şekilde İlk 4’te yer almaktadır. ProBit Exchange, yaklaşık 1.000 işlem çifti ile sınırsız işlem erişimi sağlar.

100.000’den fazla topluluk üyesi
800.000’den fazla aylık aktif kullanıcı
3.000.000 aylık web ziyaretçisi

  • CoinMarketCap gibi ortak toplayıcılarda ve cüzdanlarda 50.000.000 kullanıcı
  • 41 farklı dili destekleyen Çok Dilli web sitesinin kullanıcı arayüzü
  • 8 anahtar dilde pazarlama ve topluluk desteği

Aktif programlarımıza katılın ve büyük avantajlar elde edin!

1. İşlem Ücreti İndirimi : PROB satın alın, PROB ile işlem ücretlerini ödeyin ve% 0,03 kadar düşük işlem ücreti alın
2. Stake Mining: PROB kazanın ve yıllık %4 oranında PROB kazanın
3. Tavsiye Programı: Arkadaşlarınızı ProBit’e yönlendirerek takas ücretlerinin %10-30’unu kazanın
4. ProBit’e Özel: İlk 200 jetonda %50 indirimli abone olun
5. Otomatik Bekletme Kampanyaları: Jetonları tutun ve %6 yıllık getiri elde edin

ProBit Global: www.probit.com
ProBit Kore: www.probit.kr

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu