binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerReddit’in Kurucusu Türkiye'deki Kripto Para Yatırımcıları Hakkında Konuştu

Reddit’in Kurucusu Türkiye’deki Kripto Para Yatırımcıları Hakkında Konuştu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Reddit‘in kurucularından olan ve son zamanlarda kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalarla ön plana çıkan Alexis Ohanian, yaptığı röportajda kripto para piyasaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Seneler önce Reddit’in kurucu isimleriden olarak tanınan Ohanian daha sonra yatırım firması olan Initialized Capital’ı  kurdu. Coinbase’nin de hizmete başladığı ilk yıllarda platforma yaptığı yatırımlar ile kripto para sektörünü başında yakalan Ohanian, Türkiye hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Türkiye’den yatırımlar arttı

Bitcoin’in genelde dünyada para birimi olarak değil de yatırım aracı olarak kullanıldığı ifade eden Ohanian açıklamalarına şu şekilde devam etti:

Bitcoin dünyada bir birikim ve yatırım aracı olarak günden güne artış gösteriyor. Özellikle son zamanlarda ekonomik sıkıntılara maruz kalan Türrkiye gibi ülkelerde Bitcoin’e ciddi bir yatırım artışı olduğunu görüyoruz. Bitcoin birçok insana göre dengesiz bir yatırım olarak görülse de dünyada Bitcoin’i kendi ülkelerinin para birimlerinden daha dengeli olduğunu düşünen insanların sayısı gerçekten fazla.”

Bilindiği gibi Türkiye’deki kripto para yatırım oranları son zamanlarda yüzde 40 oranında bir artış göstermişti.

İlgili Haber  Bitcoin.org'a Türkiye'den ziyaretler yüzde 42 oranında arttı!

Kripto paralara ilgi duyan ve yatırım yapan insanların, borsalardaki kullanıcı sayısına bakıldığı zaman ciddi bir şekilde arttığını ifade eden Ohanian, özellikle piyasaya yeni giren yatırımcıları yüklü miktarda yatırım yapmamaları konusunda uyardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail