Bitcoin

Rekor Haberlerine Alıştık: Bitcoin Yeniden Rekor Kırdı!

Bitcoin fiyatı gün içerisinde yükseliş yönlü hareketlerine devam ediyor.

Bitcoin gün içerisinde 2. kez rekor seviyelere ulaştı. Son 24 saat içerisinde 25.000 doları geçmesiyle rekor kıran BTC, yayın saatine göre 25.650 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Son yükselişlerle beraber genel kripto para piyasa hacmi 680 milyar dolara ulaşırken BTC’nin hacmi ise 470 milyar doları geride bıraktı. BTC’nin rekor kırıp tüm dikkatli üzerine çekmesi BTC hakimiyetini yine yüzde 70 seviyesinin üzerine çıkardı.

Yatırımcısına son 24 saat içerisinde yüzde 6, son 7 gün içerisinde ise yüzde 9.5 kazandıran Bitcoin, yükselişleriyle özellikle hacimli altcoinleri de peşinden sürükledi. En büyük altcoin olan Ethereum da 630 dolar seviyesini geride bıraktı.

Bitcoin fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu