HaberlerXRP

#RelistXRP Akımı İlk Meyvesini Verdi! XRP Bu Borsada Yeniden Listelenecek!

XRP ile ilgili pozitif haberler gelmeye devam ediyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple’a açılan dava devam ederken borsalardan “delist” kararları ile ilgili geri adımlar atılmaya başladı.

Bugün XRP yatırımcılarını sevindiren haber İsviçre merkezli borsa Lykke’den geldi. Lykke tarafından yapılan duyuruda “XRP’yi yeniden listelemekten heyecan duyuyoruz” denildi.

Lykke’de delist dalgasına katılan borsalar arasındaydı. 18 Ocak’ta XRP ticaretini durduran Lykke, bu kararından döndü. Borsanın CEO’su Richard Olsen şu açıklamaları yaptı:

“Blok zincir dünyasıyla geleneksel finans arasındaki boşluğu doldurmak bizim genel hedefimizdir. Ulaşmak istediğimiz bu hedefin temelinde XRP vardır.”

Bildiğiniz üzere davanın XRP’nin geleceği üzerindeki etkisini bilmeyen borsalar ABD hükümetinin yaptırımlarına maruz kalmamak için XRP ticaretlerini durdurmuş ve XRP’yi delist etmişti.

Coinbase ve Binance US’ın da aralarında bulunduğu delist dalgası XRP’nin fiyatına büyük darbe vurmuş ve ardı ardına gelen delist haberleriyle fiyat 0.17$’a kadar gerilemişti.

Bu haberle birlikte geçtiğimiz hafta başlatılan “#RelistXRP (yeniden XRP’yi listele)” kampanyasının meyvesini vermeye başladığını görüyoruz.

Bir kaç ülkede popüler twitler arasına giren “#RelistXRP” akımını başlatan XRP yatırımcıları Lykke’nın hamlesinin diğer borsalar için emsal oluşturacağını düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu