HaberlerKripto ParaShiba Inu

Revolut’tan Shiba Inu (SHIB) Hamlesi!

İngiliz bankası olan Revolut'tan henüz Shiba Inu açıklaması gelmedi.

Bir İngiliz bankası olan Revolut’un Şubat aylarının başında yaptığı Shiba Inu (SHIB) paylaşımı, dev bankanın bankacılık uygulamasına popüler mem token Shiba Inu’yu  eklediği şeklinde yorumlanmıştı.

Bankadan resmi bir açıklama yapmamış olsa da söz konusu paylaşım Shiba Inu topluluğunu heyecanlandırmaya yetmişti.

15 milyondan fazla kullanıcısı olan Revolut, kullanıcıların ticaret platformunda Shiba Inu satın almasına imkan sağlayan bir işlevi hayata geçirdiğine dair paylaşılan ekran görüntüsü bu söylentileri doğrular nitelikte.

Kaynak: finbold- revolut uygulaması

Revolut’un Shıba Inu Paylaşımı!

Revolut’un twitter hesabının kapak resmi olarak da kullandığı görüntüde Shiba Inu cinsi köpek, bir dizüstü bilgisayarın önündeki ofis koltuğunda oturuyor ve arka planda duvarda da “Asla Yerleşme” yazıyordu.

Revolut paylşaımında “En yeni işe aldığımız Evcil Hayvan Şefi Sam ile tanışın. Bugün neyi açıklayacağını tahmin edebilir misiniz?” ifadelerini kullanmıştı.

Revolut Sessizliğini Koruyor!

Revolut, Shiba Inu cinsi köpeği Evcil Hayvan Şefi olarak çalıştığı ile ilgili video yayınlasa da Londra merkezli bankadan Shiba Inu ile ilgili henüz herhangi bir listeleme haberi gelmedi.

Ancak 2 Şubat tarihli paylaşımı ve Revolut App’in ticaret platformunda kullanıcıların satın alması için Shiba Inu jetonu eklediği ekran görüntüsü olması birlikte değerlendirildiğinde, Revolut’un ticaret platformuna sessizce Shiba Inu eklediği sonucuna varılıyor.

CoinMarketCap verilerine göre popüler mem tokeni Shiba Inu şu anda piyasa değerine göre 14. sırada yer alıyor. son 24 saat içinde yaklaşık %5,68’lik düşüş yaşayan Shiba Inu 0,00002904 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu