BitcoinHaberlerKripto Para

Ric Edelman: “SEC’in Spot Bitcoin ETF’ini Reddetmesi İçin Bir Sebebi Kalmadı!”

Bitcoin desteçisi Edelman Bitcoin'in geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

CNBC’ye konuşan finansal danışmanlık şirketi Edelman Financial Engines’in kurucusu Ric Edelman, Bitcoin’in geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

2019’da Bitcoin’i son 150 yıldaki “ilk ve gerçek yeni varlık sınıfı” olarak tanımlayan Edelman uzun süredir Bitcoin ve kripto para birimlerinin savunuculuğunu yapıyor.

Bitcoin destekçisi Edelman’a göre Bitcoin her ne kadar 2022’ye kötü bir başlangıç yapsa da, büyük şirketler, vakıflar ve emeklilik fonları gibi kurumsal firmaların Bitcoin’e yatırım yapmaya devam ediyor.

Edelman ayrıca kurumsal yatırımın yanında Bitcoin ve kripto para birimlerinin perakende yatırımcılar arasında da benimsenmeye devam ettiğine işaret etti.

“2022 yılının sonuna kadar Amerikalıların üçte birinin Bitcoin alacağını düşünüyorum. Çünkü Bitcoin giderek daha yaygın hale geliyor ve insanlar Bitcoin’i her yerde görüyor.”

Spot Bitcoin ETF’si konusunda da fikirlerini belirten Edelman, 2023 yılına kadar spot bir Bitcoin ETF’sinin onaylanacağına inandığını söyledi.

“SEC’in Bitcoin ETF’si ile ilgili endişelerinin çoğu, kripto endüstrisi tarafından getirilen yenilikler ve hızlı inovasyonu sayesinde çözüme kavuştu. Bu bağlamda SEC’in spot ETF’ye onay vereceğinden eminim çünkü SEC’in hayır demesi için bir sebebi kalmadı.”

Edelman son olarak Bitcoin’in önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde daha da popüler hale geleceğini ve yatırımcıların portföyünde yaygın olarak bulunacağını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu