Kripto HaberleriHaberlerRipple, 2020'nin İlk Çeyreğini Beklenenin Üstünde Bir Performansla Tamamladı

Ripple, 2020’nin İlk Çeyreğini Beklenenin Üstünde Bir Performansla Tamamladı

Takip et

Kripto para piyasasının ne değerli 4. kripto para biriminin ardındaki şirket Ripple bugüne kadar yaptığı sayısız ortaklıkla yıllardır adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Özellikle MoneyGram ile ortaklığı ile sık sık gündemde ve geliştirdiği ODL hizmetiyle kullanım alanını her geçen genişletiyor. Şirketin bu yılın ilk çeyreği için hazırlamış olduğu gelişim raporuna göre XRP havale platformu için 28 yeni sözleşme yapılmış durumda.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre pandemi sebebiyle görülen işlem hacmi yavaşlamasına rağmen bu senenin 1. çeyreğinde RippleNet ağında yüzde 85’lik bir hacim artışı söz konusu. Ayrıca isteğe bağlı likitidede 4. çeyrekten 1. çeyreğe yüzde 190’lık artış görülüyor. Pandeminin tüm güçlü etkilerine rağmen 2020’nin ilk çeyreğini beklentinin üzerinde bir başarıyla tamamladıklarını belirten Garlinghouse, ilk çeyrek için 20 yeni sözleşme beklentileri varken 28 yeni üretim sözleşmesi yaparak beklentilerin çok üstünde bir performans yakaladıklarını belirtti.

Güncel değerlerle 8,6 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan XRP, an itibarı ile 0,193 dolardan işlem görmekte. Ünlü kripto değer Ripple’ın göstermiş olduğu tüm başarılı girişimlere rağmen hala beklenen yükselişi gösterebilmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları