HaberlerXRP

Ripple CEO’su, SEC Davası “Çok İyi” Gidiyor Dedi ve Davanın Bitiş Tarihine Dair Konuştu!

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, SEC ile aralarında süregelen davanın seyri ve bitiş tarihi hakkında açıklama yaptı.

Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, Fox Business’a verdiği röportajında şirketin Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile arasındaki hukuki savaşın “son derece iyi” gittiğini söyledi.

Ripple CEO’su Davanın Bu Yıl Bitip Bitmeyeceği Sorusuna Cevap Verdi

Tüm kripto para endüstrisi için gündemi belirlemesi beklenen dava, özet karar başvurularına doğru yaklaşıyor. Garlinghouse yaptığı açıklamasında davanın bu yıl sona erebileceğini fakat bunun “iyimser” bir görüş olduğunu söyledi. Bununla birlikte ünlü CEO, davanın buna rağmen bu yıl sona ermesinin imkansız olmadığını belirtti.

Bilindiği üzere özet karar için dilekçelerin 15 Kasım tarihine kadar mahkemeye gönderilmesi gerekiyor. Bunun ardından yargıç, son kararını açıklamadan önce davayı gözden geçirecek.

“SEC, Davayı Mümkün Olan Her Noktada Erteliyor”

Ripple CEO’su, davanın sektörde önemli bir emsal oluşturacağına inanıyor.

Bununla birlikte Garlinghouse yaptığı açıklamasında Gary Gensler’ı da eleştirdi. Ünlü CEO, SEC başkanının birçok konuşmasının “mantıksız” olduğunu söyledi. Buna ek olarak Garlinghouse, SEC’i davayı mümkün olan her noktada ertelemeye çalıştığı için de eleştirdi.

Garlinghouse, Warren Buffett’ın Bitcoin Açıklamalarına da Cevap Verdi

XRP CEO’su ayrıca Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett’ın kısa bir süre önce hissedarlarıyla gerçekleştirdiği toplantısında Bitcoin’i eleştirmesine de değindi. Buffett yaptığı açıklamasında dünyadaki tüm Bitcoin’leri 25 dolara bile satın almayacağını ifade etmişti. Buffett’ın sağ kolu Charlie Munger ise Bitcoin’in “kötü” olduğunu iddia etmişti.

İlgili Haber
Warren Buffett'dan Çarpıcı Bitcoin Açıklamaları Geldi!

Garlinghouse verdiği demecinde Bitcoin’in kesinlikle “kötülük” ile ilgisinin olmadığını ve teknolojik değişimlerin bazı insanlar için takip etmesi zor olabileceğini söyledi.

Garlinghouse, Buffett’ı veya sağ kolu Charlie Munger’ın küçümsemelerini kuşak değişimlerine bağlayarak onları ikna etmeye çalışmakla zaman kaybetmeyeceğini belirtti.

İlgili Haber
Warren Buffett'ın Sağ Kolu Charlie Munger Bitcoin (BTC) Hakkında Konuştu!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu