Kripto HaberleriHaberlerRipple CEO'sundan Önemli Açıklama: "Davayı Kaybedersek...."

Ripple CEO’sundan Önemli Açıklama: “Davayı Kaybedersek….”

Takip et

Ripple (XRP) yaklaşık 1,5 senedir ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile aralarında devam eden hukuksal savaşla mücadele ediyor.

Bu süreçte pek çok açıklama yapan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse sürecin biraz yavaş ilerlediğini ancak Ripple açısından olumlu ilerlediğini söylüyor.

Son olarak Collision konferansında konuşan Brad Garlinghouse, SEC ile olan davayı kaybettikleri taktirde Ripple şirketinin nasıl bir yol izleyeceğini anlattı.

“SEC ile aramızda devam eden XRP davasını kaybetmemiz durumunda Ripple şirketini ABD dışına taşıyacağız ve ülke dışındaki büyümeye odaklanacağız.

Yapabiliriz ya da yapamayız demiyorum, bunu yapacağız.”

Daha önce Miami’ye ofis açıldığını hatırlatan ünlü CEO, Ripple’ın Kanada’da da ilk ofisini geçtiğimiz günlerde açtığına işaret etti.

Garlinghouse daha önceki açıklamalarında da şirketin büyümesinin çoğunun ABD dışında olduğunu belirtmişti.

Uzmanlar SEC-Ripple dava sonucunun kripto para sektörü üzerinde büyük etkileri olabileceğini söylüyor.

Bu bağlamda Ripple’ın söz konusu davayı kaybetmesi durumunda pek çok kripto şirketinin ABD’den çıkabileceğini belirten uzmanlar, kazanması durumunda ise hem Ripple şirketinin hem de yerel tokeni XRP’nin büyük bir atak yapabileceğini değerlendiriyor.

Zira XRP’nin büyümesi SEC’in davası nedeniyle büyük ölçüde engellendi çünkü Coinbase gibi ülkedeki pek çok kripto para borsası XRP’yi listeden çıkarmıştı.

CoinMarketCap verilerine göre, 6. en büyük kripto para olan XRP, yazım esnasında 0,3734 dolar seviyesinde bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Talat

İnsanları böyle dava olaylarıyla kandırıp ellerindeki parayı nasıl alırız derdindesiniz net

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları