bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriXRPRipple hakkında analistlerin beklentisi yüksek

Ripple hakkında analistlerin beklentisi yüksek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple fiyatının artması ile birlikte başlayan süreç devam ediyor. Analistler ise kripto paraların bu denli bir anda popüler olmaya başlamasının ardından gelecek olan fırtınanın kötü yönde olabileceğini ve ”aldanılmaması” yönünde yatırımcıları uyarmaya çalışıyor. Ripple’ın fiyatının artmasının piyasadaki diğer altcoinleri olumlu ve olumsuz olarak etkilemeye devam ettiğini ifade eden analistler, bu sürecin sonunda olumsuz bir düşüş yaşamamak için mutlaka dikkatli olmak gerektiğini ifade ediyor.

Analistlere göre Ripple fiyatı bir süre daha artmaya devam edecek ve bu yılın sonuna kadar 1 doları görebilecek seviyeye gelebilecek. Ancak bu seviyenin ardından geçen 9 ay önce olduğundan farksız bir süreç başlayabilecek ve bu süreç sonunda 1 dolarlık beklenti gerçek olursa tekrar düşüşler başlayacak ve 0.19 dolar seviyesine kadar bir düşüş görmek mümkün olacak.

Alım yaparken kendinizi tutun

Alım yapılırken kripto para yatırımcısının kendisini iyi bilmesi ve dikkatli hareket etmesini öneren analistlere göre eğer ki tutarsız hareket edilirse bunun sonucu çok daha büyük oranlarda kayıplar, daha fazla zarara sebep olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları