binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizRipple Neden Konuşulmuyor?

Ripple Neden Konuşulmuyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoin olarak bilinen ve tanınan Ripple son birkaç aydır pek fazla konuşulmuyor ve basında gündeme gelmiyor. Bazı hükümetlerin üzerinde çalıştığı ve gelecekte en iyi kripto para olacağına inandığı Ripple ile ilgili beklentiler en fazla birkaç bin dolar kazandırabilecek olduğu ve potansiyelinin yüksek olabilecek olduğu yönünde olabiliyor. İddialar şu sıralar Ripple ile ilgili pek olumlu olmasa bile bazı iddialar ise son derece olumlu ve gelecekte daha fazla başarı elde edilebilecek olduğu yönünde.

Kripto para sahiplerinin Bitcoin yerine Ethereum veya Ripple tercih etmesinde yarar gören analistler, bu durumun kripto para sahiplerini gelecekte mevcut Bitcoin zenginlerinin elinde olan kar ve yatırım oranı kadar zengin edebilecek olduğunu, inanılmayan kripto paraların dahi bir anlık artış yaşamaya başlaması ile rekor seviyede kar elde etmeye yarayabilecek olduğunu ifade etmekteler.

Görünmez Olabilir, Arka Planda Kalabilir

Ripple ile ilgili arka planda kalan bir altcoin olabilecek olduğunu ama bunun satın almamak ve yatırım yapmamak için gerekçe olmadığını belirten analistler, beklentilerinin yüksek olduğunu bu konuda ifade eden kişiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail