AltcoinXRP

Ripple (XRP) 30 günde yüzde 25 değer kaybetti

Ripple (XRP) sahipleri son 30 gün içerisinde %25 oranında zarar etti. Kripto para fiyatlarında olan anlık değişimlerin etkisi ve Ripple (XRP) fiyatının diğer birçok altcoin gibi düşüş yaşamaya devam etmesinin etkileri bu ay kendi kendisini sürdürmeye devam etti.

Yatırımcılara göre Bitcoin ve Bitcoin Cash fiyatında olan tüm düşüşler Ripple (XRP) fiyatlarını yakından ilgilendirir ve etkilerken, düşüşlerin devam etmesinin değil tam tersine zararın kapanmasını bekledikleri ve fiyat artışlarının yakında olabilecek olduğunu düşünmeye başladıkları ifade edildi.

Düşüş kayıp yaşattı

Düşüşlerin kayıp yaşatmasının yanında güveni daha fazla sarstığı, daha fazla yatırımcı kaybına sebep olduğu ve yatırımcıların güvenini sarsan asıl gelişmelere sebep olduğu biliniyor. Gelecek 30 günlük süreçte Ripple (XRP) fiyatının 30 günde yaşanan %25 oranındaki kaybı giderebilecek olduğu tahmin edilirken, fiyat dengesinin ne zaman düzelecek olduğu ve ne zaman eski yüksek seviyelerine dönebilecek olduğu konusunda hala iddia ve bilgi maalesef bulunmuyor.

XRP fiyatı diğer altcoinlerde de olduğu gibi Bitcoin hareketleri ile şekilleniyor. Bitcoin’in yukarı ve aşağı yönlü sert hareketi XRP’nin fiyatı üzerinde ciddi etkiye sahip. Altcoin yatırımı yaparken özelikle şu zamanda Bitcoin’in destek ve direnç noktalarını takip etmek ve buna göre pozisyon almakta fayda var.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu