Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) Altyapısını Kullanan Bu Altcoin Nihayet Büyük Bir Borsada Listelenmeye Başladı!

Ripple (XRP) Altyapısını Kullanan Bu Altcoin Nihayet Büyük Bir Borsada Listelenmeye Başladı!

Takip et

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Huobi, XRPL ağı üzerinde çalışan Sologenic’in SOLO tokenini borsasındaki satış listesine dahil ettiğini duyurdu.

Ripple (XRP) Tabanlı Kripto Para İlk Kez Büyük Bir Borsada Listelendi

Daha önce, token MEXC veya Gate.io gibi merkezi platformlarda listelenmişti ancak Huobi listelemesi ile birlikte ilk kez büyüklük olarak en üst seviye bir borsada SOLO tokeni listelenmiş oldu.

Sologenic’in (SOLO) böylesine büyük bir platformda listelenmeyi seçmesi garip görünmüyor. Proje, XRPL ağı içerisinde tam bağımsız bir yapı olarak çalışıyor ve temelini yalnızca Ripple ağından almak ile kalmıyor, buna ek olarak bu ağa birçok katkı da sağlıyor.

İlgili Haber
Tüm XRP Varlıklarını Satan Eski Ripple Kurucusunun Şimdiye Kadarki Kazancı Dudak Uçuklattı!

Dolayısıyla, Sologenic’in merkezi olmayan ticaret çözümü, XRPL ekosistemine girmenin en popüler yollarından biri. Buna ek olarak platform, varlık tokenleştirme hizmetleri sunmasıyla türünün neredeyse tek örneği ve finansal kurumlar ve kuruluşlar için tasarlanan ürünü Solonex, yakın akrabası Ripple’a benziyor.

Diğer şeylerin yanı sıra, Sologenic ekibi tüm XRPL topluluğu için yararlı bir dizi proje geliştiriyor. Projeler arasında tüm Ripple tabanlı tokenlerin fiyatlarını takip edecek olan Market Index, kripto para topluluğu tarafından yeni projeler başlatmak için bir araç olarak bilinen bir launchpad, Ripple Ledger ve diğer blok zincirleri arasında çapraz zincir köprüsü ve ödeme anında doğrudan itibari paraya bir onramp değişimi içerecek olan yerel uygulamaya sahip SOLO kartı bulunuyor.

SOLO tokeninin oylama hakkı, Sologenic NFT’leri basma ve listeleme ücretleri, DEX hizmet tokeni, stake etme ödülü ve likidite sağlama gibi çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları