XRP

Ripple (XRP) Bankaların İlgisini Görüyor

Ripple (XRP) bankalar tarafından kullanılabilir.

Ripple (XRP) hızlı ve kripto ödeme yöntemi olması ile bankaların dikkatini çeken ve bankalar tarafından en fazla kullanılmaya yatkın durumda olan tek kripto para olarak piyasadaki 3. sırasını bugün koruyor. Bitcoin ve Ethereum yerine Ripple (XRP) tercih eden banka sayısının gelecekte çok fazla artabilecek olduğu ve bu artışlara bağlı olarak XRP’nin fiyatındaki beklenmedik düzeyde değişimlerin görülebilecek olduğu beklentisi devam ediyor. Bitcoin ve kripto para birimlerinin sürekli olarak bankalarını yerini alabilecek olduğu beklentisi ve XRP’nin en hızlı ve en düşük komisyon ücretlerine sahip kripto para olması bu yönü ile XRP bankaların ilgisini çeken tek kripto par birimi olarak tanınıyor.

Ripple (XRP) ve Bitcoin arasında tercih

Ripple (XRP) ve Bitcoin arasında kalan bankaların Bitcoin’e güvenmeme nedenleri arasında bilinmeyen bir kişi veya kişiler tarafından üretilmiş olması ve karşılarında belirli bir muhatap bulamamaları yatarken, Ripple ise bir şirket olarak XRP ile ilgili tüm bilgilere sahip ve XRP’nin geleceğini belirleyebilecek yetkinliğe sahip kurucu şirket olarak tanınıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu