Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) Davayı Kazanacak Mı? CEO Son Kararlardan Oldukça Memnun!

Ripple (XRP) Davayı Kazanacak Mı? CEO Son Kararlardan Oldukça Memnun!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bir yılı aşkın süredir SEC ile aralarında devam eden hukuksal savaş hakkında konuştu.

Bloomberg’e konuşan Garlinghouse, mahkemenin SEC’in “adil bildirim” savunması yapma talebini reddetme kararından memnun olduğunu söyledi.

Mahkemenin verdiği kararı büyük bir kazanım olarak nitelendiren Ripple CEO’su, SEC’i “sürekli olarak kripto para sektörü üzerindeki kontrolünü genişletmeye çalışmakla” suçladı.

Hatırlanacağı üzere bir kaç gün önce ABD New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesi yargıcı Analisa Torres, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucularından Chris Laresen’in davanın düşmesi yönündeki önergesini reddettmişti.

Mahkeme bunun yanında SEC’in, Ripple’ın yaptığı “adil bildirim” savunmasının geçersiz olduğuna dair başvurusunu reddederek bu aşamada Ripple’ın savunmasının geçersiz olduğuna dair bir karar vermeyeceğini belirtti.

İlgili Haber
Ripple-SEC Davasında Sıcak Gelişmeler! "XRP İçin Büyük Galibiyet"

ABD İçin Önemli Bir Adım!

ABD Başkanı Joe Biden’ın imzaladığı yürütme emrine de değinen Garlinghouse, emirde kripto paralar ile ilgili tam netlik olmamasına rağmen kripto para topluluğu tarafında olumlu karşılandığını ve ABD için önemli bir adım olduğunu söyledi.

“ABD’nin küresel anlamda kripto para endüstrisinde rekabetçi olarak kalmasını sağlamak için tüm kurumların koordineli bir şekilde hareket etmesi gerekiyor.”

Ripple CEO’ su son olarak, ABD’nin kripto para birimi XRP’yi menkul kıymet olarak kabul eden dünyadaki tek ülke olduğuna dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Xrp ile kafayı bozdunuz boşverin bu coini

Anonim

Ayrıca ekleyeyim bunun adedi hakkında bilginiz var mı? Var diyorsanız yanılıyorsunuz. 10 Kasım 2021 tarihli whale alert sitelerine bakın 100 milyar adet xrp bilinmeyen cüzdandan diğer bir bilinmeyen cüzdana aktarılmış. Peki soru şu dolaşımda ve şirketin kasasında 50 şer milyar adet var ise bu 100 milyar adet nereden geldi?

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları