bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) Ethereum'un koltuğuna oturdu!

Ripple (XRP) Ethereum’un koltuğuna oturdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son 3 gündür yaptığı yükselişlerle yatırımcısının yüzünü güldüren ve yüzde 100’den fazla kazandıran Ripple (XRP) an itibarı ile Ethereum’u geçerek en büyük ikinci kripto para konumuna yükseldi. Gün içerisinde bazı borsalarda 0,80 dolar seviylelerine kadar yükselen XRP an itibarı ile 0,58 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Coinmarketcap verilerine göre 24,5 milyar dolar seviyesine ulaşan XRP’nin market hacmi, 23 milyar dolar seviyesinde olan Ethereum’u geride bıraktı.*

XRP’nin fiyatını başta ateşleyen etken Ripple yetkililerinin “xRapid sistemi ile kurumsal müşterileri hedef alan ürün önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek” haberi oldu. Bundan sonra tüm dünyadan alımların ardı arkası kesilmedi ve Japonya ile Güney Kore başta olmak üzere ciddi alışlar gerçekleşti. Tüm dünyada birçok yatırımcı yükselişteki kârı kaybetme korkusuyla bir anda XRP yatırımı yapmaya başladı.

Türkiye’den de son 2 gündür en çok ilgi gören kripto para Ripple (XRP) olarak raporlara yansıdı.

Bilindiği gibi XRP, Ripple şirketine ait bir kripto para. Hal böyle olunca şirket yetkililerinin yaptığı açıklama ve anlaşmalar XRP fiyatına olumlu veya olumsuz bir şekilde yansıyor.

Kripto para piyasa verilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

*Piyasa verileri çok hızlı değişkenlik gösterdiği için sıralama değişebilir. Değerler haberin yazıldığı saatteki verileri yansıtmaktadır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları