Kripto HaberleriXRPRipple (XRP) Fiyatı Yüzde 10 Üzerinde Değer Kaybı Gördü!

Ripple (XRP) Fiyatı Yüzde 10 Üzerinde Değer Kaybı Gördü!

Takip et

Ripple (XRP) fiyatı bugün gün sonuna doğru büyük oranda düşüşe geçerek son günlerin en büyük düşüşünü yaşamış durumda. Bitcoin fiyatındaki değer kayıpları 10 bin dolar sınırlarına düşüş yaşanmasına neden olurken, binlerce dolarlık düşüşler bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Bitcoin fiyatındaki düşüş konusunda binlerce yatırımcı merak içerisinde olsa da yatırımcılar bu dönemde düşüşlerin daha fazla olup olmayacağının garantisinin olmadığının farkında. Bu sebeple yatırımcıların büyük bir bölümü satış hamlesine devam etme yolunu tercih ederken, bazıları ise tam tersi satış hamlesinin bir süre sonra duracağını ve tekrar yükselişin başlayacağını ve 10.200 dolar seviyesinden alım yapanların satış yapmaması gerektiğini düşünüyor.

Ripple (XRP) yatırımcıları ise Bitcoin yatırımcıları kadar ılımlı düşünemiyor. 24 saatin en fazla değer kaybeden ilk 20 kripto parasından birisi ve birincisi olan Ripple (XRP) değerinden %11.05 fiyat kaybı yaşadı. Bu sonuca göre yakın zamanda Ripple (XRP) 188 dolar güncel fiyatından 180 dolara kadar düşme riski ile karşı karşıya kalabilir ve bu düşüşler devam ederse %20’ye yakın bir düşüş olması öngörülebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları