XRP
Öne Çıkan Haber

Ripple (XRP) fiyatında yüzde 15 artış

Ripple (XRP) %15 değer kazandı.

Ripple (XRP) fiyatında %15 oranında artış yaşandı. Kripto para birimlerinin birkaç gündür sürekli olarak üst üste artışlar yaşamaya başlaması kazanç oranları konusunda yatırımcılara son derece iyi performans sunması olumlu olarak karşılanırken, yatırımcılar Ripple (XRP) fiyatında olan artışın kısa süre sonra geri döndüğünü fırsat bilerek aniden satış yaptılar.

Geçtiğimiz günlerde 0.58 dolara kadar yükselmesinin ardından tekrar geri düşen ve 0.15 dolardan daha fazla değer kaybeden Ripple (XRP),bugün tekrar %15 fiyat değeri kazanarak yatırımcılarına tekrar yükselebilecek olduğunu gösterdi ve bir anda yaşanan bu yükselişin piyasada mevcut olan yatırımcı talebinden daha fazla bir talep dolayısı ile olduğu iddia edildi. Ripple ile ilgili yakında bir düzenleme olmamasına rağmen bir anda yaşanan bu artışın büyük bir yatırımcı grubunun etkisinden olabilecek olduğu da iddia edildi.

Ripple (XRP) yükseldi, BCH’de yükseliyor

Bitcoin Cash ile ortak olarak yükselmeye devam eden Ripple (XRP), bu konuda BCH’ye oranla biraz daha az değer kazandı. Bitcoin Cash geçtiğimiz günlerde %30’dan daha fazla değer kazanarak yıl ortası en fazla kazandıranlar arasına girmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu