blank
XRP

Ripple (XRP) İçin Son Geldi mi? En Büyük XRP Yatırımcısından Acı İtiraf

Ripple ve XRP cephesinden gelen 3 kötü haber, ünlü XRP yatırımcısını bile yıldırdı.

XRP yatırımcıları 5 Ocak tarihinde üç yeni kötü haber ile sarsıldı. Ripple’a açılan menkul kıymet davasından sonra gelen delist haberlerine dün sabah Grayscale eklendi. Yönetimi altında milyarlarca dolarlık kripto para bulunan Grayscale, DLC fonundan XRP’yi çıkardıklarını duyurdu.

Ripple Yatırımcısı, Ripple’ı Dava Etti

Grayscale’in açıklamasının devamında ise Ripple’a yeni bir dava açıldı. Aralık 2019 tarihinde C Serisi fonlama turuna katılan ve buna liderlik eden Tetragon Financial, Ripple’ı dava etti. Tetragon ilgili davada o tarihlerde yaptığı Ripple hisse alımlarının iadesini talep etti. Ripple’ın ödeme yapmama ihtimaline karşı ise şirketin varlıklarının dondurulması isteniyor.

İlgili Haber  Grayscale Elindeki Ripple (XRP) ve Stellar'ları (XLM) Sattı Mı? Şirketten Açıklama Geldi!

XRP yatırımcıları günü sadece iki kötü haberle bitirmek üzereyken Blockchain.com bunlara bir yenisini ekledi. Blockchain.com kripto para borsası 14 Ocak tarihi itibarıyla XRP alım satımlarını tamamen durduracaklarını belirtti. XRP yatırımcıları için daha önce gelen delist haberleri fiyat üzerinde daha sert bir etki yaratırken, bu seferki kötü haber fiyata çok etki etmedi. Ancak en büyük XRP yatırımcılarından birisi olarak bilinen Leonidas Hadjiloizou, XRP ile ilgili bir itirafta bulundu.

Ripple ile ilgili en önemli bilgileri birçok kişiden önce paylaşan ve yıllardır sadık bir yatırımcı olan Leonidas, 0,10 dolara koyduğu alım emrini kapattığını açıkladı. Bunun sebebini soran bir yatırımcıya yanıt eren Leonidas, Ripple’ın Tetragon tarafından dava edilmesi haberi ile yanıt verdi.

Ünlü isim bunun devamındaki açıklamasında “insanların ne söylediğini dikkate almayı bırak” ifadesi ile aslında XRP hakkında son günlerde ortaya atılan rekor yükseliş açıklamalarına da tepki gösterdi. XRP yatırımcısının 0,10 dolardaki alım emrini bile iptal etmesi fiyatın daha çok düşeceğini düşündüğünü gösteriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu