AnalizXRP

Ripple (XRP) Makûs Kaderini Yenebilir Mi?

Analistler ne diyor?

Uzun zamandır düşüş trendini sürdüren XRP’nin makûs kaderini ne zaman tersine döndüreceğiyle ilgili tartışmalar sürerken sektörün tanınmış analistlerinden XRP ilgili tahminler gelmeye devam ediyor.

XRP ile alakalı yayınladığı son tweetinde XRP’de gözle görülür bir düşüş eğilimi olduğunu dile getiren ünlü analist Cheds, ünlü kripto değerin düşüş trendinin bir süre daha devam edeceğini dile getirdi.

Ethereum Jack ise Trader Ched’le benzer görüşleri paylaştı. XRP/BTC paritesinde hareketlenme olmadıkça XRP’nin değerinin yarısını kaybedebileceğini belirtti. XRP piyasasında temkinli hareket etmek gerektiğini belirten analist, ünlü kripto değerin ATH’sinden (tüm zamanların en yüksek değeri) yüzde 91 daha düşük olduğunu sözlerine ekledi.

Ayrıca bu görüşlerden farklı olarak, ünlü Türk analist Selcoin XRP’nin yakın bir dönemde yükseliş yakalayabileceğine değindi.

İlgili Haber  Başarılı Türk Analist Selcoin'den Önemli Yatırım Tavsiyeleri - Hangi Altcoine İşaret Etti?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu