Kripto HaberleriAnalizRipple (XRP) Makûs Kaderini Yenebilir Mi?

Ripple (XRP) Makûs Kaderini Yenebilir Mi?

Takip et

Uzun zamandır düşüş trendini sürdüren XRP’nin makûs kaderini ne zaman tersine döndüreceğiyle ilgili tartışmalar sürerken sektörün tanınmış analistlerinden XRP ilgili tahminler gelmeye devam ediyor.

XRP ile alakalı yayınladığı son tweetinde XRP’de gözle görülür bir düşüş eğilimi olduğunu dile getiren ünlü analist Cheds, ünlü kripto değerin düşüş trendinin bir süre daha devam edeceğini dile getirdi.

Ethereum Jack ise Trader Ched’le benzer görüşleri paylaştı. XRP/BTC paritesinde hareketlenme olmadıkça XRP’nin değerinin yarısını kaybedebileceğini belirtti. XRP piyasasında temkinli hareket etmek gerektiğini belirten analist, ünlü kripto değerin ATH’sinden (tüm zamanların en yüksek değeri) yüzde 91 daha düşük olduğunu sözlerine ekledi.

Ayrıca bu görüşlerden farklı olarak, ünlü Türk analist Selcoin XRP’nin yakın bir dönemde yükseliş yakalayabileceğine değindi.

İlgili Haber
Başarılı Türk Analist Selcoin'den Önemli Yatırım Tavsiyeleri - Hangi Altcoine İşaret Etti?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları