AltcoinHaberler

Ripple (XRP) Nakavt, Sırada Hangi Coin Var! Zeus Capital Açıkladı.

Ripple'dan sonra birçok coinde yaptırım olabileceği söylentileri artmaya devam ediyor.

Ripple’dan sonra sıra kimde? Evet SEC’in kolları sıvadığını ve kripto paraların üzerine gitmeye başlayacağını yakın zamanda duyurmuştuk. Dün XRP ile ilgili gelen olumsuz haberler, XRP’nin çok büyük yara almasına neden oldu. 2 günde yaklaşık %50 oranında kayıp yaşayan XRP hala kendisine gelmiş durumda değil.

İlgili Haber
Ripple'dan (XRP) Sonra Bir Coini Daha Bitirecek Büyük Ceza! ABD Kolları Sıvadı!

Gündem SEC ve kripto paralara yönelik yaptırımlar iken bu konuda bir açıklamada Zeus Capital’den geldi. Zeus Capital attığı bir twitle: “daha yeni başlıyoruz sıradaki kim? İpucu: Daha merkezi bir şey, her hafta milyonlarca dolar işlevsiz jeton basıyor.” dedi.

Zeus Capital’in önceki twitleri incelendiğinde, Chainlink ve kurucusu Sergey Nazarov, Defi’de patlama yaşayan “Flash kredileri” ve sonrasında meydana gelen saldırıların ana yararlanıcısı olmakla suçlanıyor. Chainlink’in yasadışı faaliyetlerin merkezinde olduğunu iddia eden Zeus Capital, Chainlink’in de XRP ile benzer kaderi paylaşacağı konusunda kendinden çok emin.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu