blank
HaberlerXRP

Ripple (XRP), Yaşadığı Kaos Sonrası 4. Sıraya Geriledi!

XRP artık hacme göre en büyük 4. kripto para...

SEC’in Ripple’a dava açması haberi ardından adeta dibe çakılan XRP, 0.40 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bu büyük değer kaybından sonra market hacminde de gerilemeye yaşayan XRP, en büyük 3. kripto para konumundayken sırasını Tether’e (USDT) kaptırdı.

Daha önce de sırasını USDT’ye kaptıran ancak sonrasında üçüncülüğe tekrar yükselen XRP, hem 24 saat içerisinde yaşadığı değer kayıpları hem de Tehter’in 150 milyon dolar USDT üretmesi ile hacme göre en büyük kripto para listesinde dördüncülüğe geriledi.

Birçok yatırımcı XRP’den zarar ettiğini ifade ederken daha büyük satış dalgalarının olabileceğinden endişe ediliyor.

SEC, Ripple’a açtığı davayı resmen duyururken, davanın neler hakkında açıldığını aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz:

İlgili Haber  Son Dakika: SEC Ripple'a (XRP) Dava Açtığını Resmen Duyurdu! Davanın Tüm Detayları Haberimizde!

Yatırımcıların bu dönemde dikkatli olması önerilirken özellikle destek direnç noktalarını yazdığımız ve önemli seviyeleri belirttiğimiz yazımıza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İlgili Haber  Ripple (XRP) Son 5 Günde Yüzde 32 Düştü! Peki Bundan Sonra Ne Olacak? "XRP Yorum, Analiz"

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu