HaberlerXRP

Ripple (XRP), Yaşadığı Kaos Sonrası 4. Sıraya Geriledi!

XRP artık hacme göre en büyük 4. kripto para...

SEC’in Ripple’a dava açması haberi ardından adeta dibe çakılan XRP, 0.40 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bu büyük değer kaybından sonra market hacminde de gerilemeye yaşayan XRP, en büyük 3. kripto para konumundayken sırasını Tether’e (USDT) kaptırdı.

Daha önce de sırasını USDT’ye kaptıran ancak sonrasında üçüncülüğe tekrar yükselen XRP, hem 24 saat içerisinde yaşadığı değer kayıpları hem de Tehter’in 150 milyon dolar USDT üretmesi ile hacme göre en büyük kripto para listesinde dördüncülüğe geriledi.

Birçok yatırımcı XRP’den zarar ettiğini ifade ederken daha büyük satış dalgalarının olabileceğinden endişe ediliyor.

SEC, Ripple’a açtığı davayı resmen duyururken, davanın neler hakkında açıldığını aşağıdaki haberimizden okuyabilirsiniz:

İlgili Haber
Son Dakika: SEC Ripple'a (XRP) Dava Açtığını Resmen Duyurdu! Davanın Tüm Detayları Haberimizde!

Yatırımcıların bu dönemde dikkatli olması önerilirken özellikle destek direnç noktalarını yazdığımız ve önemli seviyeleri belirttiğimiz yazımıza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İlgili Haber
Ripple (XRP) Son 5 Günde Yüzde 32 Düştü! Peki Bundan Sonra Ne Olacak? "XRP Yorum, Analiz"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu