XRP

Ripple Yetkilisi: XRP, En Hızlı Ödeme Aracı Olsun Diye Çalışıyoruz

Ripple Avrupa Satış Direktörü Yetkilisi Ross D’Arcy'den açıklama.

Ripple Avrupa Satış Direktörü Yetkilisi Ross D’Arcy, kripto para birimi XRP’nin gelecekte dünyanın en hızlı ödeme aracı olması için durmaksızın çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı. Ripple’ın tüm kripto para sorunlarını çözmek ve Blockchain teknolojisi hakkında yaşanan problemleri çözmek için varolduğunu belirten yetkili, zaman içerisinde bu ve buna benzer tüm problemleri çözecek olduklarını belirtti. Kripto paraların gelecekte daha fazla kullanılacak olduğunu belirten Ripple Avrupa Satış Direktörü Yetkilisi Ross D’Arcy, bu sayede insanların daha hızlı bir ödeme aracı arayışlarına XRP tarafından yanıt verilecek olduğunu, ve her isteyen kişi tarafından olumlu olarak XRP kullanılabilecek olduğu açıklamasında bulundu.

XRP Hızlı Ve Güvenilir

Ripple Avrupa Satış Direktörü Yetkilisi Ross D’Arcy, XRP’nin hızlı ve güvenilir bir kripto para ve ödeme aracı olduğunu, bu sayede insanların ilk tercihleri arasında her zaman XRP’yi tercih edebilecek olduklarını açıkladı. Bitcoin yerine XRP’yi öneren Ripple yetkilisi isimler, kripto paralar arasında en hızlı ve en az komisyon oranının XRP’de olduğunu, tercih edilebilecek olduğunu belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu