Kripto HaberleriHaberlerRipple Yöneticisinden Shiba Inu (SHIB) Eleştirisi!

Ripple Yöneticisinden Shiba Inu (SHIB) Eleştirisi!

Takip et

Kripto para sektöründe mem tokenlere olan ilgi kimileri tarafından takdir edilirken kimileri bu coinlere karşı eleştirel tavrını sürdürmeye devam ediyor.

Mem token deyince akla gelen en büyük kripto paralardan olan Shiba Inu’ye ilişkin eleştirilerin de ardı arkası kesilmiyor.

Son olarak Ripple CTO’su David Schwartz, yakın tarihli bir twitinde Shiba Inu’nun bilinen 1 kentrilyonluk devasa arzı ile alay etti.

Schwartz, “Bugün biri zilyonlarca Shiba Inu madeni parası çaldı ve kayıpların 1,37 $ olduğu tahmin ediliyor.” diyerek Shiba Inu topluluğunu kızdırmayı başardı.

Schwartz’ın SHIB şakası, Shiba Inu topluluğunun bazı üyeleri tarafından tepki ile karşılandı.

Shiba Inu üyelerinden biri, Ripple CTO’sunun SHIB şakasına karşılık XRP’nin fiyat performansına dikkat çekerek” SHIB lanlar en azından kar etti, XRP alanlar 4 yıldır aynı yerdeler” dedi.

2021 yılının en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alan Shıba Inu, yıl içinde muazzam bir atış sağlayarak yatırımcılarına büyük kazançlar sağladı.

Ekim zirvesinden yaklaşık %60 düşüş yaşamış olan Shıba Inu CoinMarketCap verilerine göre 0,00003505 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

4 YORUMLAR

guest

4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Hatta balinalarida yanınıza alıp bu topluluğu küsturmeme adına çok büyük yakimlar için onlarda elini taşın altına koysun ve 50 trilyon adede çekin shib sayısını. Güzel projelerle 1 dolara gelse.100 dolar yatıran 10 bin dolarlık güzel bir para alır. Böylece gelecekte sizi milyonlar takip eder ve devamlı destekler.

Anonim

Shib taraftarlarıyla buralara geldi ve siz şuana kadar sadece balinalar zengin ettiniz. O zengin oldum diyenler şehir efsanesi. Kimse sizi bilmezken o nerden bilsinler milyarları o kadar yükselirken tutsun. O yuzden bu gün bütün kapılar acımıyorsa 2 milyonu geçen takipçiyle oluyor ve siz artık bu insanların parasından sorumlusunuz ve yakim yaparak ve bilgilendirerek bu insanları en azından 100k kazandırın ki bu insanlarda hayatta kalabilme nefesini alsınlar. Yıldırip bu insanların elindeki milyonları almayın. Hepsi zenginlerin bu sefer demeyin. Bakın milyonlar var. Size bir fırsat. Hep beraber yürüyün. FIYAT AZ AZ ARTSIN AMA ARTSIN. KUCUKLER BILSIN 100K YAPACAK. SATMASIN. AZ SOSYAL SORUMLULUK. BU INANCA LAIK OLUN. BU GUCU KAZANIN. HEP BERABER KAZANIN.

Anonim

He kar etti.Kendiniz çaldınız kendiniz oynadınız. Milyonlarca yatırımcıyı hep hayata küsturdunuz ve sonunda da 89 dan çakmaya başladınız. Neredeyse 0 ekliyeceksiniz. Oysa bu insanlar girtlaklarindan artirdiklarindan acaba 10 bin dolarım olurmu hayalleri vardı. O DA OLMAZ DIYORSUNUZ.

Murat Arslan

Sanki kendileri çok bir şey becerdi arkasından gelen herkes yol aldı bunlar hala bakıyor birde eleştiriyor sen canın sıkıldıkça Coin bas birde konuş

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları