AltcoinXRP

Ripple’dan SEC’nin XRP Davası Öncesi Kritik Adım: Hedef Avrupa

Ripple, Avrupa'ya yönelik önemli bir iş ilanı açtı.

Blockchain devi Ripple, SEC davası öncesi işe alımlarını görülmemiş bir şekilde hızlandırdı. Şirketin yeni işe alım yapmak istediği konumun Avrupa olması ise ilginç teorilerin ortaya atılmasına yol açtı.

İlgili Haber
Ripple Boş Durmuyor: XRP'nin Gelişimine Katkı Sağlayacak Yeni Yönetici Açıklandı

Ripple’dan Avrupa Hedefi

Ripple kısa süre önce hem IBM hem de Amazon’dan oldukça tecrübeli isimleri kadrosuna katmıştı. Ripple’a açılan menkul kıymet davası sonrasında böyle büyük ve iddialı işe alımların yapılması dikkat çekmekte. Bunun üzerine şimdi de Avrupa’daki ağına yönelik üst düzey bir alım yapacağını duyuran Ripple, hedef değiştiriyor olabilir mi?

Ripple tarafından yayınlanan iş ilanında, Avrupa’daki sınır ötesi ödeme ağı için bir yöneticinin arandığı belirtildi. Şirket, Avrupa piyasasındaki varlığını genişletmeye çalışıyor ve işi alan kişi tam olarak bunun için çalışacak. Yeni işe alımın üst düzey yönetici pozisyonunda olacağı ve Ripple’ın Londra ofisindeki Asheesh Birla’ya rapor vereceği belirtilmekte. Birla, Ekim 2020 tarihinde RippleNet genel müdürlüğüne atanmıştı.

İşe alınacak yeni Ripple yöneticisi aynı zamanda Avrupa bölgesinde stratejik ortaklıklar kurup, diğer bölgelerin genel müdürleri ile iletişimde olacak. İş ilanındaki kilit ifade ise “hükümet ilişkilerinin sağlanması” olarak ön plana çıkıyor. Ripple’ın ABD’de açılan menkul kıymet davası sonrasında Avrupa içerisinde konumunu korumak istemesi oldukça normal.

XRP Belirsizliği Sürüyor

XRP fiyatı ise bütün bunların ışığında hala yerinde sayıyor. Basın saati itibarıyla 0,30 dolar seviyesinin üzerine çıkmak için çırpınan XRP, işe alım ilanlarına rağmen ABD’den net cevap gelene kadar ikilemde kalmaya devam edebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu