Bitcoin

Robert Kiyosaki: 36 Aya Kadar Bitcoin Fiyatı…

Robert Kiyosaki isimli işadamı yaptığı açıklamada Bitcoin'in 36 ay içerisinde ne kadar yükseleceğini açıkladı.

Tanınan iş adamlarından bir tanesi olan Robert Kiyosaki’ye göre lider kripto para birimi Bitcoin 36 aya kadar 75.000 dolar seviyesine kadar yükselecek. Şu anda bu kadar güçlü bir alım grafiği göstermiyor olmasına rağmen Bitcoin bu dönemde oldukça fazla alıcıdan talep görüyor. Bitcoin’in yükselmesinde en önemli etkenlerden bir tanesi olarak bilinen ve en fazla değer gösterilen durum olan analistlerin ideal görüşlerinin bu dönemde olumlu olmaya başladığı kesin.

Bitcoin hakkında ilk kez bu yıl içerisinde kabul görebilecek tahminler gelmeye başlarken, 36 ay süre içerisinde 75.000 dolar seviyesinin çok da ütopik bir tahmin olmadığına değinilmekte.

Bazı kripto para yatırımcıları 500.000 dolar, 5 milyon dolar tahminlerine inanarak hareket ediyor olsa bile, en doğru tahminlerin düşük olarak tutulan tahminler olduğu kesin. 75.000 dolara yükselmesi durumunda Bitcoin’in yaklaşık 7 kat daha fazla artmış olacağı düşünüldüğünde bu dönemde yatırım yapmak son derece mantıklı görülüyor. Ancak bu belirtilen seviyelerin orta ve uzun vadeli tahminler olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Bitcoin ve kripto para piyasası ile ilgili öğretici bilgiler ve anlık değerlendirmek için Telegram grubumuza katılabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu