Bitcoin

Roger Ver: Bitcoin’e Güvenilmez!

Roger Ver kripto para birimi BTC hakkında şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı.

Bir süredir kripto para birimi Bitcoin ile ilgili olarak yapılan açıklamalar yatırımcıların dikkatinden kaçmıyor. Çok sayıda kripto para birimi ile ilgili ortaya yeni iddialar atılsa da Bitcoin’e güvenilmeyecek olduğu, yatırım için doğru bir seçenek olmadığının belirtilmesi soru işaretlerine sebep oldu.

Bitcoin’de kısa süre içerisinde yükseliş beklentisi olsa da yatırımcılar bu iddialardan ötürü son dönemde yatırım yapıp yapmamak konusunda son derece kararsız kalmasına sebep oluyor.

Roger Ver’de katıldı

Bu açıklamalar bir de ünlü isim Roger Ver katıldı. Ver’e göre Bitcoin güvenilmez, yavaş ve masraflı. Katı bir BCH destekçisi olan Roger Ver’in bu açıklamalarından sonra bazı yatırımcılar piyasada ne yapacaklarına karar veremediklerini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu