Craig WrightHaberler

Roger Ver’den Kripto Para Açıklaması

Roger Ver, kripto para düşüşleri hakkında konuştu.

Nexo

Sektörün tanınmış isimlerinden olan Roger Ver, kripto paraların kendisi tarafından başlatılmış olan hard fork dolayısı ile düştüğü iddialarını bir kez daha kendi ağzından yalanladı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerindeki düşüşlerin değişebilecek olduğunu ve her zaman olabilecek olduğunu iddia eden Ver’e göre kendisinin hard fork dolayısı ile sektörde değişim başlatmış olması mümkün değil. Bitcoin Cash hard forkunun dünyanın en iyi ve en büyük kripto para borsalarınca desteklenmesinden dolayı gurur duyduklarını ve kendisinin doğru karar verdiğini savunan Ver, yatırımcıların fiyatların değişimine alışık olması gerektiğini ve fiyatlar konusunda her an farklı fiyat ortamının olabileceğini bilmesi gerektiğini iddia etti.

En büyük sorumlu olarak gösteriliyor

Ver, bugüne kadar gelmiş geçmiş en büyük kripto para düşüşlerinin sorumlusu olarak gösteriliyor. Craigh Wright ise kendisinin düşüşlerden sorumlu olduğunu iddia ederek, yatırımcıların 1.000 dolara kadar düşüşlere hazır olması gerektiğini iddia ediyor ve Bitcoin yaratıcısı olarak kendisini gösteriyor. Ver ise kendisinin asla sorumlu olmadığını iddia ederek, kendisinin doğru yaptığını savunuyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı