binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriCraig WrightRoger Ver'den Kripto Para Açıklaması

Roger Ver’den Kripto Para Açıklaması

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sektörün tanınmış isimlerinden olan Roger Ver, kripto paraların kendisi tarafından başlatılmış olan hard fork dolayısı ile düştüğü iddialarını bir kez daha kendi ağzından yalanladı. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerindeki düşüşlerin değişebilecek olduğunu ve her zaman olabilecek olduğunu iddia eden Ver’e göre kendisinin hard fork dolayısı ile sektörde değişim başlatmış olması mümkün değil. Bitcoin Cash hard forkunun dünyanın en iyi ve en büyük kripto para borsalarınca desteklenmesinden dolayı gurur duyduklarını ve kendisinin doğru karar verdiğini savunan Ver, yatırımcıların fiyatların değişimine alışık olması gerektiğini ve fiyatlar konusunda her an farklı fiyat ortamının olabileceğini bilmesi gerektiğini iddia etti.

En büyük sorumlu olarak gösteriliyor

Ver, bugüne kadar gelmiş geçmiş en büyük kripto para düşüşlerinin sorumlusu olarak gösteriliyor. Craigh Wright ise kendisinin düşüşlerden sorumlu olduğunu iddia ederek, yatırımcıların 1.000 dolara kadar düşüşlere hazır olması gerektiğini iddia ediyor ve Bitcoin yaratıcısı olarak kendisini gösteriyor. Ver ise kendisinin asla sorumlu olmadığını iddia ederek, kendisinin doğru yaptığını savunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail