HaberlerKripto ParaMetaverse

Samsung CEO’su Metaverse Büyüme Hızımızı Artıracak Dedi, Hedeflerini Açıkladı!

Samsung CEO'su Metaverse hakkında konuştu.

2022 yılının başlarında önde gelen metaverse projesi Decentraland’da (MANA) mağaza açan Güney Koreli dev teknoloji şirketi Samsung metaverse alanında ilerlemeyi planlıyor.

İlgili Haber
Samsung, Decentraland'da (MANA) Mağaza Açıyor!

Samsung’un genel hissedarlar toplantısında konuşan CEO Jong-Hee Han, Samsung’un robot ve metaverse teknolojilerine yapacakları yatırım yapacaklarını söyledi.

“Gelecek Robot ve Metaverse Teknolojileri Üzerine Kurulu!”

Metaverse teknolojisinin son zamanlarda hayatımızda önemli bir yer edindiğine değinen Han, yeni işler yapmanın ilk adımının robotlar olduğunu, robot ve metaverse teknolojisi alanında yeni büyüme fırsatları gördüklerini belirti.

“Samsung olarak büyüme hızımızı, metaverse ve robot teknolojileri gibi yeni iş alanlarını keşfederek artıracağız.

Müşterilerimizin Metaverse’ü her zaman ve her yerde deneyimleyebilmeleri için optimize edilmiş metaverse cihazları ve çözümleri geliştireceğiz.”

Han, Samsung’un gelecek nesillerin robotlarla arkadaş olmalarına yardımcı olmak için robot teknolojisi alanında lider bir şirket olmayı planladıklarını da ekledi.

“Metaverse Alanında Ciddi Yatırımlarımız Olacak!”

Konuşmasının devamında elektronik şirketi olan Harman’ın satın alınmasından bu yana herhangi bir birleşme ve satın alma gerçekleşmediğini dile getiren ünlü CEO, şirketin ilerleyen zamanlarda satın alma ve araştırma projeleri olacağını ve bu alanda ciddi yatırımlar yapacaklarını belirtti.

Metaverse ve robot teknolojisi konusunda yapılacak şirket alımlarında kısıtlamaya gitmeyeceğiz. Bir zaman veremem ancak büyümenin devamı için çeşitli alanlarda çalışmaya devam ediyoruz.”

Jong-Hee Han, Şubat ayında Barselona’da katıldığı bir mobil teknoloji kongresindeki “metaverse’le ilgili cihazlar çıkaracağız bu bağlamda Samsung’un ürünlerini bekleyin” sözlerini hatırlatarak, metaverse alanında ilerleyeceklerinin bir kez daha altını çizdi.

Rusya- Ukrayna arasındaki krize de değinen Jong-Hee Han, Rusya pazarından çekilme olasılığı ile ilgili yöneltilen soruya sorulduğunda “Şu anda Rusya’ya ürün tedarikini durdurduk.” demekle yetindi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu