AnalizEthereumHaberler

Santiment: “Mega Balinalar Bu Altcoini Biriktiriyor!”

Altcoinlerdeki yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin’in 60.000$’ın altına inmesi kripto para yatırımcılarını tedirgin etse de, altcoinlerde güzel yükselişler geldiğini görüyoruz. Bu noktada sıradaki altcoin rallisinin fitilini Ethereum’un ateşlemesi bekleniyor.

02.11.2021 tarihli analizimiz geçerliliğini koruyor. Bu analizimizde ETH’de 3900$’a kadar geri çekilmelerin iyi bir alım fırsatı olacağını ifade etmiştik. Fiyatın 3926$’dan döndüğünü gözlemliyoruz. Bu noktada teknik olarak  5900$ hedefinin geçerliliğini koruduğunu gözlemliyoruz.

İlgili Haber
Ethereum'dan Yeni Rekor Geldi! Sıradaki Hedef Ne?

Güncel tablo ise şu şekilde:

Bu noktada Ethereum’a ilişkin pozitif bir veride Santiment’den geldi. Veri analiz şirketi Santiment Ethereum’un mega balinalarının son 12 günde Ethereum biriktirmeye devam ettiğini gösteren bir grafik paylaştı.

Buna göre 100.000 ile 10 milyon ETH bulunduran Mega balinalar, son 12 günde Ethereum arzının %0.59’unu temsil eden 734.800 ETH biriktirdi.

Son 12 günü dikkate aldığımızda, bu tablo büyük oyuncuların Bitcoin ve altcoinlerdeki geri çekilmeyi yine fırsata çevirdiğini ve Ethereum biriktirmeye devam ettiğini gösteriyor.

Ethereum haber saatimiz itibariyle 4700$’dan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu