Kripto HaberleriHaberlerSEC, Bitcoin ETF'si İçin Kalan Sürede Karar Vermek Zorunda

SEC, Bitcoin ETF’si İçin Kalan Sürede Karar Vermek Zorunda

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kısa süre içerisinde kripto paraların geleceğini etkileyecek olan Bitcoin ETF’si kararını vermek zorunda. Ünlü avukatların açıklamalarında Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) için herhangi bir erteleme talebi olamayacak olduğu ve yasal imkanlarda son noktaya gelmesinden dolayı SEC yöneticilerinin ek bir süre talep edemeyecek oldukları açıklandı. ABD’nin vereceği bu kararın dünyadaki kripto para dengelerini alt üst edebileceği kadar, kripto paraların geleceğine de olumlu olarak yansıyabilecek olduğu ve SEC’in olumlu veya olumsuz kararından sonra piyasada bazı değişiklikler olabilecek olduğu bekleniyor.

SEC son kararı vermek zorunda kalacak

SEC, erteleme yapamayacak olması ve kripto paraların geleceği hakkında Şubat 27’sine kadar karar vermesi gerektiğinden dolayı 1 ay kadar bir süre içerisinde bu kararı açıklayacak. 1 aydan biraz uzun sürecek bu sürede kripto para piyasalarında ise düşüşler olması veya yükselişler olması bekleniyor. Yatırımcıların kripto para birimlerine bu dönemde nasıl yatırım yapacakları ve düşüncelerini nelerin etkileyecek olduğu merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları