Haberler

SEC, ICO’ları Engellemeyi Değil, Kötü Amaçlı Reklamları Durdurmak İstiyor

SEC yeni önlemler almaya başladı.

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kripto paralar kadar ICO’lar ile ilgili de bir takım kararlar alıyor ve aldığı bu kararlar ülke yönetimi ile bağımsız olabiliyor. Başkan Donald J. Trump yönetimi kripto paralar ve ICO’lar konsunda tüm yetkinin Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) üzerinde olduğunu biliyor ve bu konuda resmi açıklamalarında kripto paralara değinmiyor bile. Başkan Trump yönetiminin ekonomi yetkilileri ise ICO’ların ABD’de yasal olarak projelendirilebilmesi için bir takım gereksinimlere ihtiyaç olduğunu ve SEC tarafından yapılacak yasal düzenlemelerin olmadan ICO’ların güvenilir olmayacağını düşünüyor.

SEC, ICO Reklamına Önlem Aldı

ICO reklamları konusunda sert önlemler alan Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bu yönü ile kripto paralar hakkında da gelecekte önlemler alabilecek olduğunu hissettirdi. Bir süre önce SEC yönetimine ICO’lar konusunda tepkiler gelmiş ve bu tepkiler çoğu zaman, SEC tarafından alınmayan ICO önlemleri dolayısı ile ülkede ICO projelerinin hızla artmaya devam etmesinden dolayı olduğu belirtilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Bitcoin.News
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu