Haberler

SEC’in Bundan Sonraki Süreçte Alacağı Kararlar Kripto Paraları Da Etkileyecek

SEC tarafından corona virüsü pandemisi salgını sonrasında alınacak olan kararlar kripto paralar için daha büyük önem taşıyor.

SEC, FED, NSA gibi kurumlar ortak olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Özellikle ABD’nin devasa büyüklükte olan istihbarat kurumları kripto para suçlularına göz açtırmazken, bu dönemden sonra atılacak olan her bir adımın daha fazla önem taşıdığı kesin. Çok sayıda insanın kripto paralara yönelik düzenleme beklentisi bu dönemde azalırken, SEC tarafından pandemi salgını sonrasında alınacak önlemler ve yapılacak düzenlemeler ile kripto paraların daha fazla göz önüne gelebileceği gibi gözardı edilmesi de mümkün görülüyor.

Pandemi süresince şüphesiz birçok kişi kripto paraları daha önce duymamış olsa bile duydu. Özellikle bu sektörle ilgilenmeyen kesim bile nakit paralardan virüs bulaşabilme riskini duyduktan sonra kripto paraları araştırma yoluna gittiler. Özellikle bu dönemde 3800 dolar seviyesine kadar düşüp ardından ciddi şekilde toparlanan ve yayın saatine göre de 7550 dolar seviyelerinde olan BTC tüm dünyada adından söz ettirdi.

Tüm bunlar sebebiyle SEC’in önümüzdeki dönemde BTC ile ilgili daha olumlu kararlar alabileceği ifade ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu