Haberler

SEC’in Kripto Paralara ETF Müdahalesi Kriz Yaratabilir!

SEC, ETF hakkında karar verecek.

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Bitcoin ETF’si konusunda verecek olduğu karar sonrasında tüm dünyadaki kripto para yatırımcılarını etkileyecek bazı kararlar alacak. ABD tarafından alınacak olan bu karar öncesi ve sonrasında kripto para fiyatlarında değişimler yaşanması beklenirken, nasıl değişimler yaşanacak olduğu konusunda ise büyük bir merak hakim. Henüz ABD’nin kripto paralar konusunda yasal olarak önlemler almamış olması ve yasal önlemler almadığından sadece sadece Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve FED tarafından bazı kararlar veriyor olması Bitcoin ETF’si konusunda daha fazla derinlemesine incelenmesini ve daha fazla üzerinde tartışılması gereken bir konu olmasına sebep olmakta.

ETF Konusu Önemli

Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından en son karar tarihi olarak 27 Şubat 2019 tarihi verildi Bu tarihe kadar Bitcoin fiyatının ETF endişesi dolayısı ile yükselmesinin imkansız olabilecek olduğu, bu tarihten aylar sonrasında ise fiyatların aynı nedenden dolayı yükselmesinin pek ihtimaller dahilinde olamayabilecek olduğu belirtilmekte. SEC nasıl karar verecek merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu