Kripto HaberleriAltcoinSecret Network, 400 Milyon Dolarlık Fonlama Topladı!

Secret Network, 400 Milyon Dolarlık Fonlama Topladı!

Takip et

Kripto para sektörünün temelleri kesinlikle gizliliğe ve anonimliğe dayanıyor. Satoshi Nakamoto, lider kripto para birimi Bitcoin‘i (BTC) geliştirirken ekonomik özgürlüğe ve anonim kalmaya inandığını açık açık belirtmişti. Buna rağmen şimdilerde ülkelerin müdahaleleri ile bazı kripto para birimleri bu statülerinden tamamen ödün verdiler.

Tether (USDT) gibi önde gelen stablecoinlerin direkt olarak kişilerin cüzdanlarını tespit edebilmesi ve fonları istediği durumda dondurabilmesi de aslında bu duruma örnek teşkil etmekte.

Kripto paraların ruhuna ters olan bunun gibi gelişmeler yaşanırken, kripto paraların ruhu ile bütünleşen gelişmeler de olmuyor değil.

İlgili Haber
Tether Yine İş Başında: Milyonlarca Dolarlık Fon, "Donduruldu"

Gizlilik Odaklı Secret Network’e Rekor Yatırım

Secret Network isimli bir kripto para ve blockchain projesi, 400 milyon dolarlık fonlama topladı.

Ekosistemi geliştirmek ve kullanıcı tabanının arttırmak için böyle bir fon toplayan proje, adından da anlaşılabileceği üzere gizlilik ve güvenlik odaklı.

Ekosistem içerisinde Secret tokenleri, Secret Finance projesi ve Secret NFT isimli NFT kolu bulunuyor.

Platform topladığı bu fonlama ile 225 milyon dolarlık ekosistem fonu ve 175 milyon dolarlık teşvik fonu sunuyor.

Projeye yatırım yapanlar arasında ise BlockTower Capital, Arrington Capital, Fenbushi Capital ve Figment gibi dev isimler yer almakta.

SCRT isimli kripto paranın fiyatı ise bu habere rağmen ciddi bir artış elde etmedi. 7 günde %34 artış elde edilmesi ise zaten bu haberin fiyatlanmış olabileceğini gösteriyor. SCRT, 24 saat içerisinde %2 düşüş yaşadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları