HaberlerKripto ParaShiba Inu

Shiba Inu Alımları İle Dikkat Çeken Balina Bu Metaverse Projesini Satın Aldı!

Balinalar portföyünü genişletmeye devam ediyor.

2021 yılına en popüler kripto para birimlerinden biri olarak adını yazdıran Shiba Inu alımları ile dikkat çeken “Gimli” isimli Ethereum balinası bu sefer de SAND alımları ile konuşuluyor.

Kasım ve Aralık aylarında SHIB alımları ile adından sıkça söz ettiren Ethereum balinası, Aralık ayında 1,1 milyon $ değerinde 28 milyar SHIB alımı ile gündeme gelmişti.

İlgili Haber
Ethereum Balinası Shiba Inu (SHIB) Toplamaya Devam Ediyor!

Gimli balinası, halihazırda portföyünde 50 milyon $ değerinde 1 trilyon Shiba Inu tutuyor ve yeni alımları ile SAND varlıklarını arttırmaya devam ediyor.

Balinaların token alım verilerini paylaşan WhaleStats’ta 6.sırada bulunan Ethereum balinası yaklaşık olarak 3.913.438 $ değerinde, 585.844 SAND jetonu satın aldı.

Gimli isimli balinanın portföyünde Shiba Inu dışında META, NİKE, Ethereum, MANA, MATİC ve başka kripto para birimleri olduğu da dikkat çekti. Balinanın portföyünde yaklaşık olarak toplam 2.205.392.592 $ değerinde ERC-20 tabanlı kripto para birimi bulunuyor.

En popüler Metaverse devi olan The Sandbox’un yerel tokeni olan SAND, CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri açısından 33. sırada bulunuyor ve yaklaşık olarak 6,25 $ seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu