Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB) İle Lamborghini Satın Alabilirsiniz!

Shiba Inu (SHIB) İle Lamborghini Satın Alabilirsiniz!

Takip et

Kripto paraların ödeme yöntemi olarak kabulü günden güne artmaya devam ediyor. Son zamanların en popüler kripto para birimlerinden olan Shiba Inu’yu son olarak sinema zinciri devi AMC Group kabul ettiğini açıklamıştı.

AMC Group’tan sonra Las Vegas’ta bulunan yerel bir otomobil galerisi Shiba Inu’yu ödeme yöntemi olarak kabul ettiğini duyurdu.

“Vegas Auto Gallery” isimli galeride Lamborghini, Aston Martin, Rolls-Royce ve Bentley gibi çeşitli ve lüks markalar bulunuyor.

Galeri SHIB duyurusunu yaptıktan sonra arabaların olduğu bir video paylaşarak “Artık SHIB’i kabul ettiğimize göre, hangi arabaları alacağınızı bize bildirin…” yazdı.

Başka kripto para birimleri ile de ödeme alan galeri, kripto para birimlerinin volatil yapısına bağlı olarak herhangi bir risk ile karşı karşıya kalmamak için kripto para olarak gelen ödemeleri BitPay aracılığıyla otomatik olarak dolara dönüştürüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları