AltcoinAnaliz

Shiba Inu (SHIB) Top 10 Arasına Girebilecek Mi? Son Durum Ne?

SHIB'deki yükseliş inanılmaz boyutlara ulaştı.

Uzun zamandır sessiz kalan ancak BTC’nin son yükselişleri ile 3 günde yüzde 320’den fazla değer kazanan SHIB, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Daha önceki haberimizde bir balinanın ciddi miktarda SHIB alımı yaptığı ve bu alımın şu zamana kadarki tek seferde en yüksek alım olduğu haberini yazmıştık.

İlgili Haber  Anonim Bir Balina, Perşembe Gününden Beri Bu Kripto Parayı Alıyor!

O günden beri patlamaya hazır şekilde bekleyen SHIB, balinaların desteği ile ciddi şekilde yükseldi ve daha önceki rekor seviyelerine doğru hareket ediyor.

Yaşadığı dipten daha önceki rekor seviyesine fibonacci uygulandığı zaman şu an için önemli direnç seviyesinde takıldığı görülüyor. 0.0003465 dolar seviyeleri önemli bir direnç olarak görülürken bu seviye üzerindeki en önemli direnç ise 0.00004156 olarak karşımıza çıkıyor.

Düşüş anındaki en önemli destek seviyesi ise 0.00002980 ve daha da aşağısında stop olarak kullanılabilecek 0.00002495 seviyeleri yer alıyor.

SHIB 1 Saatlik Grafik Destek ve Dirençler

Bugün yaşadığı yükselişlerle hacme göre en büyük 14. kripto para konumumda olan SHIB, rakibi olduğu Dogecoin’in yarı oranında bir hacme sahip. Yani SHIB eğer yükselişlerini devam eder ve yaklaşık yüzde 120’lik bir yükseliş daha yaşarsa DOGE’yi de geçerek top 10 içerisine girmiş olacak.

Özellikle son zamanda ciddi yükseliş yaşamış ürünlere yatırım yapmak büyük riskleri de beraberinde barındırır. Hatırlanırsa SHIB, geçmişte yine ciddi bir yükseliş yaşadıktan sonra birçok yatırımcıyı kendine çekmiş ve daha sonra ciddi bir düşüş yaşayarak arkasında birçok enkaz bırakmıştı. Bu sebeple bu günler unutulmamalı ve yükselmiş olan ürünlere yatırım yapılacaksa, stop limit emirlerini kullanarak ve sermayenin ufak bir kısmıyla parçalı alım yaparak bir strateji kurulması öneriliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu