HaberlerShiba Inu

Shıba Inu’ya Yatırım Yapan Market Çalışanı Milyoner Oldu!

Shıba Inu yatırımcılarını sevindirmeye devam ediyor.

Kripto para birimlerinin popülaritesi Kuzey İngiltere’de bir süpermarkette depo yöneticisi olarak çalışan Rob’un da dikkatinden kaçmadı.

Fortune’nin haberine göre 35 yaşındaki Rob, kripto para birimlerini araştırmaya başladı. Rob’un amacı sadece küçük oğlu için daha iyi bir gelecek sunmak amacıyla yaptığı birikimini büyütmekti.

Rob, kripto para araştırmalarına devam ederken bir gün gazetede mem jetonu olan “Shıba Inu’ya” denk geldi.

Shıba Inu ile ilgili haberi okuduktan sonra bakış açısı değişen Rob, “Bunu okuduktan sonra bağlandım… Sözlere inandım.” dedi.

Süpermarket çalışanı, oğlunun geleceği için biriktirdiği parayı Şubat ayında SHIB’a yatırmaya başladı. Rob, parçalar halinde toplam 8.000$ yatırım yaptı. Rob’un yatırımları Shıba Inu’nun ilk kez büyük ilgi gördüğü Mayıs ayına kadar 1.200 kat değer kazandı.

Yatırımının yarım milyon dolarlık kısmını nakde çeviren Rob , hesabında gördüğü tutarı görünce heyecanlandığını ifade etti.

“Oldukça fakir bir geçmişten geliyorum. Bu kadar paraya sahip olmanın hayalini bile kuramazdım.”

“Shıba Inu’da girdiği tehlikeli bahis sonucunda kazandığı miktar sonrası işinden ayrılan Rob şuanda çalışmadığını ve oğlu ile ilgilendiğini söyledi.

Rob ayrıca halen SHIB ve benzeri kripto para birimlerini de elinde tutmaya devam ettiğini de ekledi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu