binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSıcak Gelişme: BlackRock, En Üst Düzey Müşterileriyle Gizli Bitcoin Toplantısı Yaptı! İçerden...

Sıcak Gelişme: BlackRock, En Üst Düzey Müşterileriyle Gizli Bitcoin Toplantısı Yaptı! İçerden Bir İsim Detayları Sızdırdı

Varlık yönetim şirketi BlackRock'ın üst düzey müşterileriyle bir Bitcoin toplantısı düzenlediği bildiriliyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BlackRock tarafından yakın zamanda düzenlenen özel bir etkinlikte, üst düzey müşteriler ve sektör katılımcıları Bitcoin’in geleceğini tartışmak üzere davet edildi. Etkinliğin katılımcılarından Bitcoin şirketi Swan, bazı önemli çıkarımları özel müşterileriyle paylaştı.

Etkinlik, BlackRock’ın Bitcoin ETF’sini en iyi müşterileri arasında tanıtma girişimini işaret ettiği için önemliydi. Bu hareket, BlackRock’ın Bitcoin’i ve ETF ürününü tanıtmak için pazarlama ve satış becerilerinden yararlanmaya hazırlandığı görüşüyle örtüşüyor.

BlackRock’taki üst düzey yetkililer, beklenmedik çevrelerden Bitcoin satın almaya ilgi duyduklarını ifade eden telefonlar aldıklarını açıkladı. Bu, daha önce Bitcoin ile ilişkisi olmayan kurumların, yatırımcıların ve firmaların artık ilgi gösterdiğini gösteriyor. Bu beklenmedik katılım, Swan’a göre gelecekteki boğa piyasasını daha önce öngörülmeyen şekillerde şekillendirebilir.

İlgili Haber  FED Üyesi Bowman, ABD'de Önümüzdeki Faiz Kararlarına Dair İpuçları Verdi: "Çok Erken İndirim, Yeniden Yükseltme Gerektirebilir"

Şirketin etkinliğinde bir analist, bir portföyde Bitcoin’in nasıl değerleneceği ve modelleneceği konusunda sunum yaptı. Sunum daha muhafazakâr kurumsal yatırımcılara yönelikti ve potansiyel çeşitlendirme stratejileri öneriyordu. BlackRock analisti, katılımcılara şaşırtıcı bir rakam önerdi: Bitcoin’e %28’lik bir pay.

Swan’a göre dünya çapında en geniş dağıtım ağlarından birine sahip olduğu bilinen BlackRock, bu bilgileri en iyi müşterilerinin ötesine yaymayı planlıyor. En iyi müşterilerinin bu bilgileri sindirecek zamanı olduğunda, şirketin bu bilgileri tüm müşteri tabanıyla paylaşması bekleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail