binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumSıcak Gelişme: Ethereum Spot ETF'ler İçin Umut Işığı Mı Doğdu? SEC'in İstediği...

Sıcak Gelişme: Ethereum Spot ETF’ler İçin Umut Işığı Mı Doğdu? SEC’in İstediği Değişiklik Oldu!

Ark Invest, Ethereum Spot ETF başvurusunda SEC'i memnun edebilecek bir davranışta bulundu ve istenmeyen özelliği kaldırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sıcak gelişmeye göre Ark Invest, Ethereum Spot ETF başvurusundan staking kısmını kaldırarak başvurusunu yeniden güncelledi.

Staking özelliğini, varlığa menkul kıymet niteliği kattığından SEC’in spot ETF’ler için kesinlikle istemediği biliniyordu. Şimdi başvurudan bu özelliğin kaldırılması, Ethereum Spot ETF başvurucuları ile SEC arasında görüşmeler yaşandığı ve SEC’in isteklerine göre başvuruların şekillendirdiğine dair tahminlere yol açtı.

Bununla birlikte bu son değişikliğin nedeni kesin olarak bilinmiyor ve taraflardan henüz bir açıklama yayınlanmadı.

İlgili Haber  ABD'de Kripto Paraların Kaderini Belirleyecek SEC-Coinbase Davasında Yeni Gelişme!

Kripto para analistleri Mayıs ayını bu ETF’ler için çok önemli bir ay olarak işaret ediyor. 23 Mayıs, özellikle VanEck’in spot Ethereum ETF son başvuru tarihi için önemli bir tarih olarak vurgulanıyor. Analistler şu ana kadar söz konusu ETF’lerin büyük bir ihtimal ile reddedileceği olasılığına daha yakın duruyor.

Dünyanın en büyük dijital varlık sağlayıcısı Grayscale, kısa bir süre önce kendi Ethereum vadeli işlemler ETF’sini geri çekmiş ve böylelikle SEC’den gelebilecek bir ret durumunda bu kez dava yükünü tek başına sırtlamaktan kaçınmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail