Bitcoin

Silk Road Kurucusu: Bitcoin Fiyatı 3.200 Dolara Doğru Hızla İlerliyor!

Silk Road kurucusu Ross Ulbricht, kripto paralar hakkında açıklamasına devam ediyor.

Kripto para bazlı yatırım yapan kimselerin sayısında son dönemde büyük bir artıştan söz etmek mümkün değil. Ancak bu dönemde özellikle büyük oranlarda yatırımcıların ödemeler için Bitcoin kullandığını söylemek ise mümkün. Bitcoin kısa vadede yatırımcılarına kazandırmaya devam edecek gibi görünürken, bazı yatırımcılara göre ise kısa vadede kaybettirmeye başlayacak gibi.

Silk Road kurucusu Ross Ulbricht, ise konu ile ilgili olarak kendisinin bu dönemde ayı piyasasının son ve en büyük dalgasını beklediğini, 3.200 dolara kadar büyük ve inanılmaz hızla bir düşüş yaşanacak olduğunu düşündüğünü açıkladı.

20.000 dolara yükselmesinin hemen ardından büyük bir düşüşe geçen Bitcoin aradan geçen 24 ayı aşkın süre içerisinde yatırımcılarına çok zorlu ve kabus dolu günler yaşattı. 3.200 dolar bu kabusun en büyük sonucu olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu