binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSolana'da (SOL) Satış Baskısı Tehlikesi! FTX'in Açık Arttırmasında Düşük Fiyattan Solana Satıldı!...

Solana’da (SOL) Satış Baskısı Tehlikesi! FTX’in Açık Arttırmasında Düşük Fiyattan Solana Satıldı! İşte Detaylar

FTX'in mal varlığı, aralarında Figure Markets ve Pantera Capital'in de bulunduğu alıcılarla, indirimli Solana satışını tamamladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İflas eden kripto para borsası FTX’in mal varlığı, aralarında Figure Markets ve Pantera Capital’in de bulunduğu önde gelen alıcılarla, 2,6 milyar dolarlık indirimli Solana (SOL) tokenlerinin satışını tamamladı.

Pantera ve Figure FTX Açık Artırmasından Son İndirimli Solana Tokenlarını Aldı

Figure Markets’in 800.000 SOL tokendan oluşan bir blok için yaklaşık 80 milyon dolar ödediği ve bunun da token başına yaklaşık 102 dolara denk geldiği bildirildi.

Bu fiyat, token başına yaklaşık 166 dolarlık mevcut piyasa fiyatına kıyasla önemli bir indirimi temsil ediyor. Bu indirim, sabah saatlerinde Solana’nın fiyatında %5,6’lık bir düşüşe yol açtı.

Pantera Capital da son açık artırmaya katıldı, ancak ödedikleri fiyatla ilgili ayrıntılar açıklanmadı. Hem FTX mülkiyeti hem de satın alan firmalar işlemlerle ilgili yorum taleplerine henüz yanıt vermedi.

İlgili Haber  Hong Kong ETF Piyasasında Hareketli Saatler! Bitcoin ve Ethereum ETF'lerinde Giriş ve Çıkışlar Ne Durumda? İşte Detaylar

Hüküm giymiş dolandırıcı Sam Bankman-Fried tarafından yönetilen FTX’in iki milyondan fazla müşteriye ve diğer alacaklılara 11 milyar doların üzerinde borcu bulunuyor.

Daha önce FTX’ten Solana tokenlerini satın almak için 250 milyon dolar toplamaya çalışan Pantera Capital, Nisan ayında düzenlenen daha önceki bir açık artırmada da kazanan teklif sahiplerinden biriydi.

Firmanın devam eden ilgisi ve yatırımı, piyasada devam eden türbülansa rağmen Solana’da gördükleri değer ve potansiyelin altını çiziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail