Bitcoin

Son Dakika: Bitcoin Koptu Gidiyor! Rekora Son 700 Dolar Kaldı!

Bitcoin fiyatı 19.000 doların üzerine çıktı.

Bitcoin fiyatı yayın saati itibarı ile 19.000 doların üzerine çıkarak 19.100 dolarlara kadar bir ivmelenme yaşadı. 19.800 dolarlık tarihi zirvesiyle arasında 700 dolar kadar az bir fark kalan BTC’de adeta nefesler tutuldu.

Özellikle 20.000 dolarlık psikolojik sınırın geçilmesiyle çok büyük bir FOMO (fırsatıkaybetme korkusu) yaşanacağı ve fiyatların daha fazla yükseleceğini ifade eden uzmanlar, önümüzdeki aylarda 25 hatta 30 bin dolarların hızlı bir şekilde gelebileceğini ifade ediyor.

Son yükseliş ile 570 milyar doları geçen genel kripto para piyasa hacmi içerisinde BTC’nin hakimiyeti yüzde 61 seviyelerinde seyrediyor.

Ethereum ve özellikle de XRP gibi büyük coinler de BTC’nin son zamanlardaki yükselişine ayak uydurmuş durumda. ETH son 1 haftada yüzde 32 yükseliş yaşarken, XRP son 7 günde yaşadığı yüzde 121’lik yükseliş ile yatırımcısını adeta kazanca boğdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu