binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: Coinbase, Çok Beklenen Memecoini Vadeli İşlemlerde Listeledi!

Son Dakika: Coinbase, Çok Beklenen Memecoini Vadeli İşlemlerde Listeledi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dakika gelişmesine göre, Coinbase’in vadeli işlemler platformu Coinbase International dogwifhat (WIF) altcoinini listeleyecek.

Coinbase International tarafından yapılan açıklamaya göre, WIF-PERP işlem çifti 25 Nisan 2024 tarihinde Türkiye saati ile (UTC+3) 12:30’da alım satımlara açılacak.

Bununla birlikte Coinbase International kısa bir süre önce PEPE’yi de vadeli işlemlerde listelemiş ancak teknik nedenler ile bu altcoinin alım satıma açılmasını ertelediğini bildirmişti.

PEPE’nin ne zaman yeniden listeleneceğine dair henüz herhangi bir zaman çizelgesi bulunmuyor.

Coinbase International, kripto para borsaları için yüksek karlılık oranlarına sahip olan vadeli işlemler alanında borsanın pay almak istemesi üzerine kuruldu.

ABD’de bu piyasaların sıkı bir şekilde denetlenmesi ve onay zorluğu nedeniyle bu uluslararası sürüm daha çok offshore olarak çalışıyor. Borsa, bu hamlesiyle birlikte Binance ve Bybit gibi kripto para borsalarının hakim olduğu vadeli işlemler piyasasında kendisine yer edinmek istiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail