coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumSon Dakika: Ethereum Spot ETF'ler Hakkında Bir Müjde Daha! SEC Süreci Hızlandırıyor...

Son Dakika: Ethereum Spot ETF’ler Hakkında Bir Müjde Daha! SEC Süreci Hızlandırıyor – Perşembe Gününden Önce Onay Gelebilir

Son dakika gelişmesine göre SEC, Ethereum Spot ETF'lerinin onay sürecini hızlandırıyor olabilir. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coindesk tarafından alıntılanan, konuya yakın üç kaynağa göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ethereum Spot ETF’leri için borsaları 19b-4 başvurularının güncellenmesini hızlandırmaya çağırdığı bildiriliyor. Kaynaklara göre bu hareket, SEC’in bu başvuruları bu Perşembe günü önemli bir son tarihten önce onaylamayı hedefliyor olabileceğini gösteriyor.

İlgili Haber  Ethereum Spot ETF Onay İhtimalinin Güçlendiği Mesajını Veren Analistler Yoksa Hacklendi Mi? Açıklama Yayınladılar

Ancak bu, Ethereum Spot ETF’lerinin mutlaka yetkilendirileceği anlamına gelmiyor. Potansiyel ihraççıların, ürünlerin ticarete başlayabilmesi için S-1 başvurularının da onaylanması gerekiyor. Konu hakkında bilgi sahibi bir kişi, SEC’in S-1 belgelerini onaylamasının belirsiz bir süre alabileceğini, çünkü bu süreç için belirlenmiş bir son tarih olmadığını belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları