HaberlerXRP

Son Dakika: Ripple’dan SEC Davası İle İlgili Açıklama Geldi – XRP Fiyatı Uçuşa Geçti

Ripple'dan gelen son dakika açıklaması XRP'nin yüzde 40 oranında yükselmesini sağladı.

SEC ile başı dertte olan Ripple şirketinin kripto parası XRP, en son gelen Coinbase yasaklamasından sonra adeta dibe çakıldı.

İlgili Haber
Son Dakika: Coinbase Ripple (XRP) İşlemlerini Askıya Alıyor!

Gün içerisinde 0.17 dolar seviyelerine kadar gerileyen XRP, Coinbase’in açıklamasından sonra yüzde 40 oranında geriledi.

Az önce Ripple şirketinden SEC davası ile ilgili açıklama gelmesinden sonra yükselişe geçen XRP, dakikalar içerisinde yüzde 40’lık bir yükseliş kaydederek 0.246 seviyelerine kadar yükseliş yaşadı.

Ripple şirketinin yaptığı açıklamada ise şu satır başlıklarına yer verildi:

SEC’in Ripple aleyhinde açmış olduğu davaya birkaç hafta içerisinde yanıt vereceğiz.

SEC’in bu hamlesi sadece Ripple’a değil, ABD’deki tüm kripto para şirketlerine bir saldırıdır. Bu süreçte XRP yatırımını yapan birçok kişi mağdur edildi ve bazı şirketler tarafından gereksiz kararlar alındı.

Ripple bu süreçte ABD ve dünyadaki tüm ortaklık faaliyetlerine hizmet vermeye devam edecektir. Ripple sadece ABD’de değil tüm dünyada aktif yatırımcısı bulunan ve şirket olarak operasyonlar yürüten bir şirkettir. Sekiz yıldır yüzlerce ortaklık neticesinde küresel ödemeler konusunda birçok başarıya imza attık. Şirketimizi sonuna kadar savunup mahkeme sürecini çözmeyi dört gözle bekliyoruz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu